چگونه می توان موقعیت های فوق العاده قلب و عروق را بدست آورد

متخصص قلب یک پزشک متخصص در زمینه عملکرد قلب و ارتباط آن با بقیه بدن است. حدود 6 میلیارد انسان در جهان زندگی می کنند ، یعنی 6 میلیارد قلب برای مشغول نگه داشتن متخصصان قلب.

قلب و عروق به عنوان تخصص طب داخلی در نظر گرفته می شود و به همان اندازه دارای تخصص های فرعی خود مانند قلب و عروق مداخله ای و غیر مداخله ای ، اکوکاردیوگرافی و قلب و الکتروفیزیولوژی هسته ای است.

آموزش برای متخصص قلب نیاز به سخت کوشی ، تمرکز ، فداکاری و نظم دارد. در زیر مراحلی را که فرد باید طی کند تا متخصص قلب مجوز دار و دارای مجوز در ایالات متحده شود ، گذرانده است.

آموزش قلب و عروق

– دارای مدرک کارشناسی چهار ساله
– چهار سال دانشکده پزشکی
– سه سال آموزش پزشکی داخلی
-دو تا سه سال فلوشیپ قلب
– قبولی در امتحانات مجوز دولتی
– اخذ مجوز هیئت مدیره

پس از آموزش مناسب ، متخصص قلب باید واجد شرایط باشد تا به عنوان یک متخصص قلب متخصص با تمام زنگ ها و سوت های همراه ، شغلی ارزشمند را بدست آورد. متخصص قلب باید موقعیت قلب را پیش بینی کند که سالانه 350 تا 500 هزار دلار حقوق دریافت می کند. محل کار می تواند در میزان غرامت پزشک نقش داشته باشد. در محیط های روستایی و پاسگاه های مشابه ، انتظار می رود که پزشک متخصص قلب در مشهد  متخصص حقوق بیشتری دریافت کند ، در حالی که انتظار می رود حقوق در مناطق شهری یا کلان شهرها کمتر باشد.

موقعیت قلب عالی

یک موقعیت عالی از نظر متخصص قلب باید اهداف خاصی را برآورده کند که باید برای بیمارستان یا کلینیک که پزشک و پزشک را نیز به کار می گیرد ، به طور متقابل قابل قبول باشد.

هنگام جستجوی موقعیت قلب ، متخصص قلب باید در نظر بگیرد:-
– موقعیت جغرافیایی
– درآمد مطلوب
– اهداف مورد نظر حرفه ای و شخصی
– اشتغال برای همسر در صورت ازدواج
– امکانات آموزشی مناسب برای فرزندانشان
– نزدیکی به علایق خارجی مانند مجموعه های تفریحی ، مانند زمین های گلف ، سواحل و غیره
– نزدیکی به خانواده و دوستان و سیستم پشتیبانی.